Kontakt.

Krotoski - Cichy

Dział sprzedaży Audi

Ul. Poznańska 33
62-081 Poznań-Przeźmierowo
pon. - pt. : 8.00 - 19.00
sob. : 9.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 880
salon_audi@krotoski-cichy.pl

Joanna Molińska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 618 163 883
Kom. +48 609 795 489
joanna.molinska@krotoski-cichy.pl

Katarzyna Kaliniecka
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 618 163 892
Kom. +48 609 795 474
katarzyna.kaliniecka@krotoski-cichy.pl

Krzysztof Gmerek
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 618 163 887
Kom. +48 609 795 484
krzysztof.gmerek@krotoski-cichy.pl

Rafał Klósak
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 618 163 886
Kom. +48 609 795 462
rafal.klosak@krotoski-cichy.pl

Iwona Kołodziejska
Asystentka sprzedaży
Tel. +48 618 163 880
Kom. +48 609 795 082
iwona.kolodziejska@krotoski-cichy.pl

Maciej Marciniak
Kierownik działu sprzedaży
Tel. +48 618 163 882
Kom. +48 609 795 038
maciej.marciniak@krotoski-cichy.pl

Serwis mechaniczny Audi

Ul. Poznańska 33
62-081 Poznań-Przeźmierowo
pon. - pt. : 6.00 - 22.00
sob. : 8.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 880
serwis_audi@krotoski-cichy.pl

Karolina Dolata
Asystentka serwisu
Tel. +48 618 163 880
Kom. +48 609 795 082
karolina.dolata@krotoski-cichy.pl

Piotr Napierała
Doradca serwisowy
Tel. +48 618 163 884
Kom. +48 607331603
piotr.napierala@krotoski-cichy.pl

Michał Michalak
Doradca serwisowy
Tel. +48 618 163 880
Kom. +48 609 795 273
michal.michalak@krotoski-cichy.pl

Mikołaj Sieroń
Doradca serwisowy
Tel. +48 618 163 880
Kom. +48 609 795 049
mikolaj.sieron@krotoski-cichy.pl

Maciej Donder
Doradca serwisowy
Tel. +48 618 163 880
maciej.donder@krotoski-cichy.pl

Grzegorz Frąszczak
Kierownik serwisu
Tel. +48 618 163 857
Kom. +48 785500252
grzegorz.fraszczak@krotoski-cichy.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy Audi

Ul. Skórzewska 8
62-081 Poznań-Wysogotowo
pon. - pt. : 6.00 - 20.00
sob. : 8.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 802
szkody@krotoski-cichy.pl

Ryszard Lisiecki
Specjalista ds. napraw powypadkowych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 795 673
ryszard.lisiecki@krotoski-cichy.pl

Maciej Białas
Specjalista ds. napraw powypadkowych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 781 440 015
maciej.bialas@krotoski-cichy.pl

Wojciech Orszulak
Specjalista ds. napraw powypadkowych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 781 440 012
wojciech.orszulak@krotoski-cichy.pl

Artur Nafalski
Kierownik działu blacharsko-lakierniczego
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 795 150
artur.nafalski@krotoski-cichy.pl

Anna Wiśniewska
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 790 028
anna.wisniewska@krotoski-cichy.pl

Marek Rybak
Dyrektor
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 405 900
marek.rybak@krotoski-cichy.pl

Sprzedaż części i akcesoriów

Ul. Poznańska 33
62-081 Poznań-Przeźmierowo
pon. - pt. : 6.00 - 22.00
sob. : 8.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 877
czesci50@krotoski-cichy.pl

Bartosz Cichocki
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
Tel. +48 618 163 877
Kom. +48 609 795 066
czesci50@krotoski-cichy.pl
bartosz.cichocki@krotoski-cichy.pl

Michał Schiller
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
Tel. +48 618 163 877
Kom. +48 609 795 066
czesci50@krotoski-cichy.pl
michal.schiller@krotoski-cichy.pl

Grzegorz Cieszyński
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
Tel. +48 618 163 877
Kom. +48 609 795 066
czesci50@krotoski-cichy.pl
grzegorz.cieszynski@krotoski-cichy.pl

Piotr Napierała
Doradca Klientów NORA

tel.: 61 816 38 77
tel. kom.: 785 502 223
p.napierala@krotoski-cichy.pl

Robert Superczyński
Kierownik działu części i akcesoriów
Tel. +48 618 163 877
Kom. +48 609 795 066
robert.superczynski@krotoski-cichy.pl

Dział ubezpieczeń

Ul. Poznańska 33
62-081 Poznań-Przeźmierowo
pon. - pt. : 8.00 - 18.00
sob. : 9.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 885
ubezpieczenia@krotoski-cichy.pl

Dorota Chudziak
Specjalista ds. ubezpieczeń
Tel. +48 618 163 885
Kom. +48 603 883 330
dorota.chudziak@krotoski-cichy.pl

Karolina Rywak
Specjalista ds. ubezpieczeń
Tel. +48 618 163 885
Kom. +48 663 900 461
karolina.rywak@krotoski-cichy.pl

Magdalena Szlachcińska
Kierownik działu ubezpieczeń
Tel. +48 618 163 885
Kom. +48 661 975 472
magdalena.szlachcinska@krotoski-cichy.pl

Sprzedaż flotowa

Ul. Poznańska 33
62-081 Poznań-Przeźmierowo
pon. - pt. : 8.00 - 18.00
sob. : 9.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 888
flota@krotoski-cichy.pl

Joanna Bartecka
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
+48 61 81 63 888
+48 609 795 061
joanna.bartecka@krotoski-cichy.pl

Krzysztof Lemiech
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
+48 61 81 63 888
+48 609 795 702
krzysztof.lemich@krotoski-cichy.pl

Aleksandra Grzesiak
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej
+48 61 81 63 888
+48 609 795 644
aleksandra.grzesiak@krotoski-cichy.pl

Sylwia Ciechanowicz
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
+48 61 81 63 888
+48 661 250 112
sylwia.ciechanowicz@krotoski-cichy.pl

Sprzedaż samochodów używanych

Ul. Poznańska 33
62-081 Poznań-Przeźmierowo
pon. - pt. : 9.00 - 19.00
sob. : 9.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 869
www.grupakrotoskicichy.otomoto.pl

Jakub Pruchniewski
Sprzedawca w Dziale Samochodów Używanych
tel.: 61 816 38 69
tel. kom.: 691 911 724
jakub.pruchniewski@krotoski-cichy.pl

Adam Mizera
Kierownik działu samochodów używanych
Tel. +48 618 163 869
Kom. +48 609 791 014
adam.mizera@krotoski-cichy.pl

Maciej Jąder
Dyrektor Grupy Samochodów Używanych
tel.: 61 816 38 50
tel. kom.: 601 305 750
maciej.jader@krotoski-cichy.pl