Kontakt.

Audi Centrum Poznań Ławica

Dział sprzedaży Audi

Ul. Bukowska 287a
60-189 Poznań
pon. - pt. : 8.00 - 19.00
sob. : 8.00 - 16.00
Tel. +48 61 640 83 01
salon@audicentrumpoznan.pl

Katarzyna Kaliniecka
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 63 640 83 11
Kom. +48 609 795 474
katarzyna.kaliniecka@audicentrumpoznan.pl

Sylwia Ciechanowicz
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 62 640 83 16
Kom. +48 661 250 112
sylwia.ciechanowicz@audicentrumpoznan.pl

Krzysztof Gmerek
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 61 640 83 18
Kom. +48 609 795 484
krzysztof.gmerek@audicentrumpoznan.pl

Rafał Klósak
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 64 640 83 12
Kom. +48 609 795 462
rafal.klosak@audicentrumpoznan.pl

Sławomir Kaczmarek
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 65 640 83 14
Kom. +48 785 503 524
slawomir.kaczmarek@audicentrumpoznan.pl

Piotr Baranowski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. +48 66 640 83 15
Kom. +48 785 559 732
piotr.baranowski@audicentrumpoznan.pl

Iwona Kołodziejska
Asystentka sprzedaży
Tel. +48 61 640 83 64
Kom. +48 609 795 082
iwona.kolodziejska@audicentrumpoznan.pl

Maciej Marciniak
Kierownik działu sprzedaży
Tel. +48 61 640 83 05
Kom. +48 609 795 038
maciej.marciniak@audicentrumpoznan.pl

Serwis mechaniczny Audi

Ul. Bukowska 287a
60-189 Poznań
pon. - pt. : 7.00 - 21.00
sob. : 8.00 - 16.00
Tel. +48 61 640 83 20
serwis@audicentrumpoznan.pl

Karolina Dolata
Asystentka serwisu
Tel. +48 61 640 83 25
Kom. +48 609 795 082
karolina.dolata@audicentrumpoznan.pl

Piotr Napierała
Doradca serwisowy
Tel. +48 61 640 83 21
Kom. +48 607331603
piotr.napierala@audicentrumpoznan.pl

Michał Michalak
Doradca serwisowy
Tel. +48 61 640 83 23
Kom. +48 609 795 273
michal.michalak@audicentrumpoznan.pl

Mikołaj Sieroń
Doradca serwisowy
Tel. +48 61 640 83 24
Kom. +48 609 795 049
mikolaj.sieron@audicentrumpoznan.pl

Maciej Donder
Doradca serwisowy
Tel. +48 61 640 83 22
maciej.donder@audicentrumpoznan.pl

Grzegorz Frąszczak
Kierownik serwisu
Tel. +48 61 640 83 04
Kom. +48 785500252
grzegorz.fraszczak@audicentrumpoznan.pl

Sławomir Madry
Zastępca Kierownika Serwisu
Tel. +48 61 640 83 26
Kom. +48 609795557
slawomir.madry@audicentrumpoznan.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy Audi

Ul. Bukowska 287a
60-189 Poznań
pon. - pt. : 6.00 - 20.00
sob. : 8.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 802
serwis@audicentrumpoznan.pl

Ryszard Lisiecki
Specjalista ds. napraw powypadkowych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 795 673
ryszard.lisiecki@audicentrumpoznan.pl

Maciej Białas
Specjalista ds. napraw powypadkowych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 781 440 015
maciej.bialas@audicentrumpoznan.pl

Wojciech Orszulak
Specjalista ds. napraw powypadkowych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 781 440 012
wojciech.orszulak@audicentrumpoznan.pl

Artur Nafalski
Kierownik działu blacharsko-lakierniczego
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 795 150
artur.nafalski@audicentrumpoznan.pl

Anna Wiśniewska
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 790 028
anna.wisniewska@audicentrumpoznan.pl

Marek Rybak
Dyrektor
Tel. +48 618 163 802
Kom. +48 609 405 900
marek.rybak@audicentrumpoznan.pl

Sprzedaż części i akcesoriów

Ul. Bukowska 287a
60-189 Poznań
pon. - pt. : 6.00 - 22.00
sob. : 8.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 877
czesci50@audicentrumpoznan.pl

Tomasz Szymański
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
Tel. +48 61 640 83 31
tomasz.szymanski@audicentrumpoznan.pl

Jacek Śróda
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
tel.: 61 640 83 32
jacek.sroda@audicentrumpoznan.pl

Robert Superczyński
Kierownik działu części i akcesoriów
Tel. +48 61 640 83 35
Kom. +48 609 795 066
robert.superczynski@audicentrumpoznan.pl

Sprzedaż flotowa

Ul. Bukowska 287a
60-189 Poznań
pon. - pt. : 8.00 - 18.00
sob. : 9.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 888
flota@audicentrumpoznan.pl

Joanna Bartecka
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
+48 61 81 63 888
+48 609 795 061
joanna.bartecka@audicentrumpoznan.pl

Karina Gera
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
+48 61 81 63 888
+48 785020 346
karina.gera@audicentrumpoznan.pl


Krzysztof Lemiech
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
+48 61 81 63 888
+48 609 795 702
krzysztof.lemich@audicentrumpoznan.pl

Filip Kuczyński
Specjalista ds. sprzedaży flotowej
+48 61 81 63 888
+48785092 950
filip.kuczynski@audicentrumpoznan.pl


Aleksandra Grzesiak
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej
+48 61 81 63 888
+48 609 795 644
aleksandra.grzesiak@audicentrumpoznan.pl

Sprzedaż samochodów używanych

Ul. Bukowska 287a
60-189 Poznań
pon. - pt. : 8.00 - 18.00
sob. : 9.00 - 14.00
Tel. +48 618 163 869
www.grupakrotoskicichy.otomoto.pl

Jakub Pruchniewski
Sprzedawca w Dziale Samochodów Używanych
tel.: 61 816 38 69
tel. kom.: 691 911 724
jakub.pruchniewski@audicentrumpoznan.pl

Adam Mizera
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel. +48 618 163 869
Kom. +48 609 791 014
adam.mizera@audicentrumpoznan.pl

Romualda Kroll
Kierownik Działu Samochodów Używanych
Tel. +48 618 163 869
Kom. +48 601 751 199
romualda.kroll@audicentrumpoznan.pl

Maciej Jąder
Dyrektor Grupy Samochodów Używanych
tel.: 61 816 38 50
tel. kom.: 601 305 750
maciej.jader@audicentrumpoznan.pl